SAUNA ORAZ ŁAŹNIA PAROWA

SAUNA

Regularne wizyty w saunie wzmacniają naszą odporność, regenerują mięśnie, eliminują skutki stresu i wspaniale oczyszczają skórę. Sauna wspomaga przyspieszenie procesów przemiany materii, poprawia wydolność oraz daje wyraźne efekty pobudzenia i świeżości. A także zapewnia spokojny, relaksujący sen.

Zapraszamy do naszego nowoczesnego kompleksu saunowego, w którym odprężysz się i zregenerujesz, a Twoja skóra nabierze blasku. Do dyspozycji gości oddajemy balie oraz aromatyczne olejki eteryczne, które pomogą Ci w pełni cieszyć się relaksującym doświadczeniem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej sauny i skorzystania z jej uroków!

ŁAŹNIA PAROWA

Seans w naszej łaźni to doskonały sposób na odprężenie i zregenerowanie sił. Pomieszczenie wyposażone zostało w nowoczesny generator pary wodnej, który wspomagany jest dopływem świeżego powietrza. Dodatkowo wnętrze łaźni zostało wyłożone elegancką mozaiką oraz specjalnym kamieniem. Zadbaliśmy również o wygodne siedziska, których mogą Państwo używać również do leżenia.

Wizyta w łaźni parowej to świetny sposób m.in. na relaks po całym dniu na stoku oraz wędrówkach górskich po Szczawnicy, ale nie tylko. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy wszystkich Gości Apartamentów Szczawnica. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.